Náš tím

V našom tíme pracujú profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami v obore. Prečítajte si profesné životopisy našich špecialistov.


MUDr. Tomáš Pánek
(stiahni CV)

MUDr. Lucia Piteková, PhD.
(stiahni CV)

MUDr. Matej Fracisci
(stiahni CV)

MUDr. Petra Uherová

Naše služby & cenník

Existuje mnoho spôsobov ako zasiahnúť do úst v prospech zachovania a obnovy zdravia. Nechajte si poradiť a odporučiť to najlepšie pre vás.

Oblasti poskytovaných služieb.

 • PREVENCIA
  pravidelné prehliadky detí aj dospelých za účelom skorého odhalenia akýchkoľvek poškodení alebo náznakov nezdravého vývoja v dutine ústnej.
 • DENTÁLNA HYGIENA
  profesionálne čistenie zubov s odstránením povlaku a kameňa a redukciou mikroorganizmov vyvolávajúcich ochorenia zubov a ďasien vrátane inštruktáže a nácviku správnej domácej starostlivosti.
 • DIAGNOSTIKA
  vyšetrenia zamerané na zistenie dentálnej fokálnej infekcie, špecializované vyšetrenia parodontu (ambulantné aj laboratórne), vyšetrenie zamerané na diagnostiku a poruchy sánkového kÍbu, konziliárne chirurgické vyšetrenie.
 • ZÁCHOVNÁ STOMATOLÓGIA
  estetické výplne z kompozitných alebo porcelánových materiálov poskytnú to najlepšie z dnešnej stomatológie na reparáciu menších defektov.
 • ENDODONCIA
  pri hlbších defektoch alebo pre väčšími rekonštrukciami býva nutné zamedziť šíreniu infekcie smerom do hlbky zuba alebo do kosti ošetrení koreňových kanálikov.
 • PROTETIKA
  veľmi poškodené alebo chýbajúce zuby možno opraviť alebo nahradiť korunkami alebo mostíkmi. Čistý porcelán vytvára najúplnejšiu kombináciu estetiky, presnosti a funkčnosti akú dnes možno dosiahnuť.
 • ČELUSTNÁ ORTOPÉDIA
  Čeľustná ortopédia sa zaoberá chybným postavením čeľustí a zubov. Pri menších odchýlkach je sťažené čistenie a zvýšené riziko kazu a poškodenia parodontu. Pri väčších odchýlkach ide o poruchu funkčnosti chrupu ako celku, poruchu spánkovo-sankového kĺbu. A samozrejme estetika, ktorá dokáže po liečbe výrazne zlepšiť sebavedomie u detí aj dospelých.

  Čeľustno- ortopedická liečba je možná aj lingválnou technikou - tzv. "neviditeľné strojčeky".
 • PARODONTOLÓGIA
  čo môžete urobiť pre záchranu svojich kývajúcich sa zubov? Venujte im toľko pozornosti, koľko si zaslúžia a odmenia vás kvalitnou službou. Nechajte si vyšetriť stav závesného aparátu zuba a vypočujte si možnosti liečby.
 • IMPLANTOLÓGIA
  najprirodzenejší a najmenej invazívny spôsob náhrady zuba predstavuje dnes náhrada pomocou implantátu. Viac sa dozviete aj na www.straumann.cz
 • ZUBNÁ CHIRURGIA
  zákroky na mäkkých aj tvrdých tkanivách dutiny ústnej. Zákroky preventívne, terapeutické aj kozmetické. Zákroky v lokálnej aj celkovej anestézii
 • KOZMETICKÁ STOMATOLÓGIA
  pre tých, ktorým nestačia len zdravé zuby ale túžia mať krajší úsmev ponúkame – bielenie zubov prípravkami na báze peroxidu a karbamidperoxidu. Komplexné estetické rekonštrukcie chrupu, využitie zubnej bižutérie.
 • OŠETRENIE V POTENCOVANEJ ALEBO CELKOVEJ ANESTÉZE
  z rôznych príčin môže byť pre vás alebo vášho blízkeho ošetrenie zubov neznesiteľná psychická alebo fyzická záťaž. V takom prípade ponúkame ako alternatívu ošetrenie po premedikácii látkou (Dormicum), ktorá utlmí vnímanie nepríjemných pocitov v spojení s lokálnou anestéziou. Najvyšším stupňom vyradenie vedomia je ošetrenie v celkovej anestéze v spolupráci s kvalifikovaným externým anesteziológom.
 • ESTETICKÁ MEDICÍNA
  Snažíme sa spojiť zdravie a krásu. Cielenou aplikáciou botulotoxínu alebo kyseliny hyalurónovej Vám vieme pomôcť zbaviť sa vrások alebo vylepšiť tvar pier a umocniť tak pocit mladosti a sebavedomia.

Kontakt

Rezervujte si termín. Dohodnite si osobné stretnutie.


ADRESA:
Riazanská 62/B
83103 Bratislava